Základní škola Frýdek-Místek, Československé armády 570

Poděkování za dosavadní spolupráci a vize do dalších let Spolku rodičů při Základní škole Frýdek-Místek, Československé armády 570

Touto cestou bych chtěla poděkovat odcházejícím členům Spolu rodičů, předsedkyni p. Zitě Drozdové, pokladníkovi p. Silvii Ledererové, dále členům výboru SR Michalovi Škvárovi, Kateřině Pavliskové, v neposlední řadě všem rodičům za jejich aktivity, volný čas a ochotu podílet se na činnosti ve Spolku rodičů. Patří Vám velké Dík.

Smyslem Spolku rodičů je podporovat školu ve výchovně vzdělávacích aktivitách, přispívat k vzájemnému neformálnímu setkávání a zajišťování volnočasových aktivit. Naší činností se snažíme získat prostředky pro pomoc škole a především našim dětem.

I nadále hledáme další aktivní členy Spolku rodičů. Budu velice ráda za Vaši ochotu a spolupráci v aktivitách ve SR v nadcházejícím volebním období. Věřím, že rodiče mají škole co nabídnout. Vítáme mezi sebou každého, kdo se chce připojit a pomáhat v aktivitách pro děti. Pokud máte zájem, kontaktujte nás na emailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Za Spolek rodičů Jedličková Silvie